תחבורה

הסדרי תנועה

דרך חדשה מתמחה בתכנון, אישור וביצוע הסדרי תנועה זמניים וקבועים במרחב העירוני והבינעירוני. תכנון מקצועי ומדויק של הסדר התנועה הוא קריטי להבטחת זרימה יעילה של התנועה, ומאפשר סביבת עבודה בטוחה יותר עבור משתמשי הדרך השונים, עובדי האתר והרשויות האחראיות. כחלק מהסדרי התנועה אנו מתמחים ב:

לחברה סיווג קבלני 200 (תשתיות) ג 3 ובעלת תעודת קבלן מוכר (*) לעבודות ממשלתיות.

מעקות בטיחות

מעקות הבטיחות מהווים חלק מרכזי מתחום הסדרי התנועה ומשמשים לרוב להפרדה בין נתיבי כביש שונים ולהגנה על יתר משתמשי הדרך – הולכי רגל, רוכבי אופניים וגם על העובדים באתרי העבודה.

דרך חדשה מפתחת ומייצרת מגוון רחב של פתרונות בתחום מעקות הבטיחות הניידים והקבועים בכל רמות הבלימה.

כל מעקות הבטיחות שאנו מייבאים ומתקינים, עברו בהצלחה מבחני ריסוק מחמירים בהתאם לתקן האירופאי EN 1317 ואושרו על ידי הוועדה הבין משרדית של משרד התחבורה הישראלי.

דרך חדשה הינה הזכיינית הבלעדית של יצרני מעקות הבטיחות מהמובילים בעולם, בניהם:

שיתוף הפעולה הרחב עם יצרניות אלו, מעניק ללקוחותינו גמישות מרבית בבחירת המעקה המתאים ביותר עבור הפרויקט, תוך בחינת מגוון היבטים כגון: דרישות התקן, סוג הקרקע, נפח התנועה, אופי ההתקנה ומשך השימוש, הן במרחב העירוני המאופיין בצפיפות והן בכבישים מהירים במרחב הבינעירוני.

דרך חדשה מובילה את השוק הישראלי בתחום ייצור מעקות בטיחות מבטון, עם מגוון הפתרונות הרחב ביותר, הכולל מעקות טרומיים המיוצרים במפעל החברה ומעקות מבטון משוך, אותם יוצקים ישירות באתר העבודה.

בנוסף, אנו מייבאים ומספקים ללקוחותינו מגוון מוצרים משלימים בתחום הבטון, כגון: אבני שפה, בסיסים לעמודי תאורה, קירות מגן ועמדות ירי.

אביזרי בטיחות

אנו מייבאים ומשווקים מגוון רחב של אביזרי בטיחות כגון: תמרורים ומחסומי הפרדה, גדרות בתצורות שונות, משטחי אזהרה להתרעה מפני סכנה ולהגברת נגישות ללקויי ראייה, כמו גם סרטי אזהרה ושרוולים להבלטת הנראות של עמודים. בנוסף, אנחנו מייבאים מחסומי הפרדה קלי משקל ונוחים לשינוע, ומספקים גדרות זמניות לאתרי עבודה לצורך חסימה ותחימת אזורים. הפתרונות שלנו כוללים גם פסי האטה, מעצורי חניה, מראות פנורמיות לשיפור הבטיחות, ומגן כבלים להולכי רגל, כדי לאפשר סביבה בטוחה יותר במרחב העירוני ומעבר לו.

צביעה וסימון כבישים וחניונים

דרך חדשה מספקת פתרונות צביעה וסימון של כבישים וחניונים לרשויות מוניציפליות ולקוחות פרטיים תוך הקפדה על ביצוע מקצועי, מדויק ומהיר. אנו מתמחים בצביעה וסימון זמני של אתרי עבודה משלב התכנון ועד לביצוע, וצביעה קבועה של כבישים, חניונים ומדרכות. אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר, אנשי מקצוע מיומנים ועובדים עם החומרים האיכותיים ביותר העומדים בתקן הישראלי. כחלק מיכולותינו אנו גם מספקים שירותי מחיקה והסרת צבע בטכנולוגיה ייחודית המאושרת על ידי משרד התחבורה.

שילוט ותמרור

דרך חדשה מחזיקה מפעל שילוט המתמחה בתכנון, עיצוב, ייצור, אספקה והתקנה של שילוט פנים וחוץ, ומוכר כיצרן מאושר של נתיבי ישראל וספק ראשי של משרד הביטחון.

אנו מתמחים בייצור תמרורים ושילוט להכוונת תנועה, שילוט רחוב, גינות ציבוריות, גינות כלבים, אתרי מורשת, שילוט הנצחה, שילוט חוץ דקורטיבי, שילוט פנים למשרדים ועוד.

המפעל שלנו, משתרע על שטח של 2,000 מ"ר, מעסיק צוותים מיומנים, מאובזר בציוד המתקדם ביותר ובעל תקני ISO המאפשרים מגוון שיטות הדפסה - ממשי ועד חיתוך לייזר בטכנולוגית cnc. אנו מתמחים בייצור שלטים על גבי מגוון רחב של משטחים – עץ, אבן, אלומיניום, זכוכית, קרמיקה ועוד באמצעות מדפסת EFI מתוצרת ארה"ב ודיו אקולוגי מסוג M3.

הפתרונות שלנו מציבים סטנדרט גבוה ללא פשרות בתחום העיצוב והדפוס ומשווקים בכל רחבי הארץ במחירים נוחים, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים, לוחות הזמנים ועמידות בתנאי חוץ.

מפעל השילוט שלנו גם משמש כזרוע ביצועית המעניקה פתרונות בטיחותיים ושלל מוצרים משלימים לחברות בתחום אביזרי הבטיחות.

עבודות פיתוח ואחזקה

פיתוח ואחזקה הם שני מרכיבים מרכזיים בתחום התשתיות.
כחלק מעבודות הפיתוח, אנו מספקים לרשויות מוניציפליות וגופים ציבוריים מעטפת מלאה של פתרונות משלב התכנון הראשוני, לאורך הביצוע ועד לסיום ומסירת הפרויקט, הכוללים עבודות תת-קרקע, ביוב, ניקוז, חשמל, חפירות, מצעים, כבלים ואספלט, תוך התחייבות לבטיחות, נגישות ויעילות מרבית.

כחלק מעבודות האחזקה, אנו מספקים לרשויות מוניציפליות ולקוחות פרטיים שירותי אחזקה שוטפת של כבישים ומדרכות, פיתוח נוף וגינון, זיהוי וטיפול במפגעים הנגרמים מתנאי מזג אוויר קשים, חידוש סימוני כביש, ניקיון ותחזוקת שלטים ותמרורים, ניקוי פסולת, תיקוני צנרת, סתימת בורות, אחזקת שבר ואחזקה מונעת.

בכל פרויקט, ובהתאם לצרכים המשתנים, אנו מעמידים לרשות הלקוח צוות מומחים הכולל מנהלי פרויקטים, מהנדסים מובילים וממוני בטיחות, זאת במטרה לאפשר את התוצאות ברמה הגבוהה ביותר, לצד ווידוא רמת הדיוק המרבית, הן באמצעות שימוש במכשירי מדידה מכוילים והן באמצעות עבודת המודדים.

מערך פקחים

דרך חדשה מפעילה מערך פקחי תנועה מוסמכים המונה כ- 1,000 פקחי תנועה בפריסה ארצית, המעניקים שירות עבור רשויות מוניציפליות, קבלנים פרטיים, חברות ממשלתיות ואתרי בנייה.

פקחי התנועה שלנו בעלי ניסיון רב שנים, ועובדים עם 12 רשויות תמרור במרחב העירוני והבינעירוני בהסדרי תנועה זמניים וארוכים.

הם עוברים הכשרה מקצועית על ידי רשות התמרור, מאושרים לעבודה על ידי ראש אגף התנועה של משטרת ישראל ואחת ל-3 חודשים עוברים ריענון מקצועי על מנת להבטיח את כשירותם.

פקח התנועה ממלא תפקיד מכריע בתנועה בכביש, בכך שהוא מנהל את זרימת כלי הרכב באתר העבודה. כשמדובר על ניהול הסדרי תנועה, אנו רואים את הבטיחות כערך עליון, ובדיוק בשל כך פקחי התנועה של דרך חדשה עובדים עם ציוד מגן מתאים המאפשר להם לשמור על הבטיחות בצורה המקצועית ביותר.
כחלק משירותינו, ועל פי צרכי הלקוח, אנו מספקים גם ניידות תנועה מאובזרות ומאושרות על ידי נתיבי ישראל, כחלק מניהול מלא של אתרי העבודה.

מערך סיירים

דרך חדשה מפעילה מערך סיירים בפריסה ארצית, שמטרתו להעניק סיוע ראשוני לנהגים שרכבם נתקע בכביש מכל סיבה שהיא.
צוותי הסיור אחראים, בין היתר, להסיט מהכביש כל מפגע המפריע לרצף ולזרימה של התנועה ולשמש עיניים נוספות לצוות חדר הבקרה בפעולת הניטור השוטף של הכביש.

צוות הסיירים נבחר בקפידה, וכחלק מתהליך המיונים לתפקיד נבדקות יכולות טכניות, רמה אישית ומודעות שרות גבוהה.
הסיירים שלנו עוברים הכשרה מגוונת תוך היכרות עם תוואי הכביש ומרכיביו, שימוש באמצעים טכנולוגיים, מיומנויות נהיגה ומתן עזרה ראשונה.

החברה מפעילה את מערך הסיירים בכביש 431 עבור חברת "נתיבי היובל".

למידע נוסף השאירו פרטים